pretek 16


Gotha  

PRETEK č.:16      DÁTUM:15.07.2012 ČAS ŠTARTU: 6:00:00
Kategória :    Súradnice :50:53:50  10:43:25
Séria     : 10/ 3
BODOVANIE :140/ 4
Rozpätie  : od  623.118 km do  663.834 km
Počasie   :
   pri štarte:
   pri dolete:
POČET NASADENÝCH HOLUBOV:   394   Z TOHO 20 % :     79

Prvý holub :07-S -02901 711  prilet: 1.12:49:44
            Rýchlosť:1594.166m/min , vzdial.: 653.183km
            Chovateľ :Marcel Meško         Tvrdošín  
Posledný holub :10-S -02977 755  prilet: 1.13:54:36
            Rýchlosť:1351.035m/min , vzdial.: 641.201km
            Chovateľ :RSDr.Ondrej Kozlík   D.Kubín   

Číslo a názov ZO    počet:chov.  holubov  umiest. %umies  %vl.um  bodov
34    Tvrdošín                8      55     12     15.19   21.82   1264
35    Trstená                 4      42      6      7.59   14.29    384
36    Zubrohlava             10      74     18     22.78   24.32   1580
37    Lokca                   4      20      2      2.53   10.00    268
38    Zákamenné               3      22      4      5.06   18.18    332
39    D.Kubín                 9      43     10     12.66   23.26    996
40    Námestovo               7      36      6      7.59   16.67    688
41    Klin                   14     102     21     26.58   20.59   2096
      Spolu:                 59     394     79                     7608

BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:16
%     poradie   body rychlost nad
 1     1 -    4  140   1544.261
 2     5 -    8  136   1484.178
 3     9 -   12  132   1464.227
 4    13 -   16  128   1449.956
 5    17 -   20  124   1441.113
 6    21 -   24  120   1430.058
 7    25 -   28  116   1418.616
 8    29 -   32  112   1410.654
 9    33 -   36  108   1400.468
10    37 -   40  104   1393.511
11    41 -   43  100   1391.936
12    44 -   47   96   1389.118
13    48 -   51   92   1385.563
14    52 -   55   88   1382.878
15    56 -   59   84   1378.121
16    60 -   63   80   1370.722
17    64 -   67   76   1364.557
18    68 -   71   72   1360.206
19    72 -   75   68   1357.133
20    76 -   79   64   1351.035
 
Gotha  
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL      ČÍSLO     POHL RYCHL   DEN,CAS   BODY     KOEF
 
 1.Marcel Meško,Tvrdošín      N/U: 8/ 3/ 3 R:+00:00:04
bydl:Tvrdošín       653.183km,P:    1 C:    4 B:  4632
   1   4 07-S -02901 711  H 1594.166  1.12:49:44 140    2.538
  30   1 08-S -02901 827  A 1412.746  1.13:42:21 112   76.142
  46   8 09-S -02901 906  H 1389.406  1.13:50:07  96  116.751
                             Spolu               348 bodov
 
 2.Ján Babic,D.Kubín          N/U: 3/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Komjatná       639.509km,P:   12 C:   60 B:  1033
   2   3 10-S -02907 329  A 1574.499  1.12:46:10 140    5.076
  15   1 10-S -02907 328  H 1453.264  1.13:20:03 128   38.071
                             Spolu               268 bodov
 
 3.Dušan Ratica,Námestovo     N/U: 6/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Rabča          643.891km,P:   14 C:   51 B:  1555
   3   5 08-S -01301 337  H 1563.791  1.12:51:45 140    7.614
  55   4 09-S -02902 440  A 1382.878  1.13:45:37  88  139.594
                             Spolu               228 bodov
 
 4.Vendelín Babečka,Námestovo N/U: 9/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Or.Veselé      636.107km,P:   25 C:   23 B:  3215
   4   1 09-S -02902 205  A 1544.261  1.12:51:55 140   10.152
                             Spolu               140 bodov
 
 5.Surovčík M.+ Š.Buc,Zubrohlava
                                     N/U:10/ 3/ 3 R:-00:00:02
bydl:Bobrov         648.871km,P:    9 C:    7 B:  4498
   5   2 05-S -02902 720  H 1508.535  1.13:10:08 136   12.690
  66   6 10-S -02908 623  H 1366.140  1.13:54:58  76  167.513
  68   8 10-S -02908 639  H 1363.079  1.13:56:02  72  172.589
                             Spolu               284 bodov
 
 6.Ján Pavčo,Tvrdošín         N/U:12/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Habovka        659.296km,P:   15 C:    1 B:  4845
   6   8 10-S -02901 40   H 1490.777  1.13:22:15 136   15.228
  61   7 10-S -02901 72   H 1377.072  1.13:58:46  80  154.822
                             Spolu               216 bodov
 
 7.František Ončák,Lokca      N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:29
bydl:Lokca          641.722km,P:   11 C:   58 B:  1113
   7   4 09-S -02905 104  H 1487.821  1.13:11:19 136   17.766
  12   3 07-S -02905 227  H 1464.227  1.13:18:16 132   30.457
                             Spolu               268 bodov
 
 8.Eduard Buček,Klin          N/U: 9/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Tvrdošín       652.865km,P:    3 C:    5 B:  4604
   8   6 09-S -02908 1462 A 1484.178  1.13:19:53 136   20.305
  23   3 08-PL-030 5525   A 1430.310  1.13:36:27 120   58.376
  65   5 08-S -0999 5265  A 1368.929  1.13:56:55  76  164.975
                             Spolu               332 bodov
 
 9.Jozef Kováč,Tvrdošín       N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Tvrdošín       653.160km,P:   13 C:    6 B:  4602
   9   5 10-S -02901 947  A 1469.371  1.13:24:31 132   22.843
  74   3 08-S -02901 1008 H 1357.921  1.14:01:00  68  187.817
  77   1 10-S -02901 922  H 1354.120  1.14:02:21  64  195.431
                             Spolu               264 bodov
 
10.Čajka František+Oľga,Zubrohlava
                                     N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Zubrohlava     646.132km,P:    8 C:   16 B:  3669
  10   7 09-S -02908 1109 A 1467.759  1.13:20:13 132   25.381
  53   4 10-S -02908 52   H 1383.580  1.13:47:00  88  134.518
  69   6 10-S -02908 336  H 1360.851  1.13:54:48  72  175.127
                             Spolu               292 bodov
 
11.M.+M.Grobarčík,Tvrdošín    N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Podbiel        649.011km,P:   26 C:   78 B:   481
  11   4 10-S -02901 1464 A 1467.521  1.13:22:15 132   27.919
                             Spolu               132 bodov
 
12.Jaroslav Juriga,D.Kubín    N/U: 6/ 3/ 3 R:+00:00:01
bydl:Or.Podzámok    643.424km,P:    2 C:   49 B:  1675
  13   1 09-S -02907 132  H 1460.889  1.13:20:26 128   32.995
  31   5 07-S -0303 620   A 1410.708  1.13:36:06 112   78.680
  35   2 06-S -0303 547   H 1403.375  1.13:38:29 108   88.832
                             Spolu               348 bodov
 
13.Ľubomír Drgáň,Trstená      N/U:22/ 3/ 1 R:+00:00:03
bydl:Trstená        656.654km,P:   27 C:    8 B:  4471
  14   7 10-S -02906 623  H 1454.544  1.13:31:27 128   35.533
  18  21 10-S -02906 563  H 1446.906  1.13:33:50   0   45.685
  45  20 10-S -02906 609  H 1389.989  1.13:52:25   0  114.213
                             Spolu               128 bodov
 
14.Vladimír Genšiňák,Klin     N/U: 4/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Sihelné        637.473km,P:   28 C:   45 B:  1932
  16   1 07-S -02904 1451 A 1449.956  1.13:19:39 128   40.609
                             Spolu               128 bodov
 
15.RSDr.Ondrej Kozlík,D.Kubín N/U:10/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:Dolný Kubín    641.201km,P:    6 C:   31 B:  2909
  17   9 10-S -02907 851  A 1447.461  1.13:22:59 124   43.147
  40   4 11-S -02907 14   H 1393.511  1.13:40:08 104  101.523
  71   1 08-S -02907 211  H 1360.206  1.13:51:24  72  180.203
  79   3 10-S -02977 755  H 1351.035  1.13:54:36   0  200.000
                             Spolu               300 bodov
 
16.Vladimír Pajta,Námestovo   N/U: 9/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Námestovo      642.962km,P:    4 C:    2 B:  4811
  19   6 08-S -02904 757  A 1441.403  1.13:26:04 124   48.223
  21   1 09-S -02902 13   A 1439.521  1.13:26:39 120   53.299
  64   5 10-S -02904 346  A 1370.142  1.13:49:16  76  162.437
                             Spolu               320 bodov
 
17.Florián Šatan,Klin         N/U: 5/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Klin           643.433km,P:   29 C:   17 B:  3614
  20   1 09-S -02907 623  A 1441.113  1.13:26:29 124   50.761
                             Spolu               124 bodov
 
18.Bohumil Luka,Klin          N/U: 8/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Klin           643.379km,P:   31 C:   13 B:  3859
  22   6 10-S -02904 23   A 1435.260  1.13:28:16 120   55.838
                             Spolu               120 bodov
 
19.Jozef Tmák,Tvrdošín        N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Tvrdošín       653.036km,P:   30 C:   25 B:  3177
  24   2 09-S -02901 116  H 1430.058  1.13:36:39 120   60.914
                             Spolu               120 bodov
 
20.Milan Lutica,Klin          N/U:10/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Klin           644.898km,P:   10 C:   11 B:  3958
  25   2 08-S -02904 1449 H 1428.240  1.13:31:32 116   63.452
  47   8 09-S -02904 681  A 1389.118  1.13:44:15  96  119.289
  70   7 10-S -02904 67   A 1360.257  1.13:54:06  72  177.665
                             Spolu               284 bodov
 
21.Jozef Bak,Zubrohlava       N/U: 8/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:               650.147km,P:    5 C:   41 B:  2409
  26   7 10-PL-0439 4151  A 1426.126  1.13:35:53 116   65.990
  32   6 10-PL-0439 4112  H 1410.654  1.13:40:53 112   81.218
  54   3 10-PL-0439 4107  A 1383.144  1.13:50:03  88  137.056
                             Spolu               316 bodov
 
22.Ján Iskra,Trstená          N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Tvrdošín       652.217km,P:   32 C:   27 B:  3093
  27   2 09-S -02906 576  A 1419.251  1.13:39:33 116   68.528
                             Spolu               116 bodov
 
23.Milan Uradnik,Klin         N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Klin           644.572km,P:   17 C:   19 B:  3526
  28   4 10-S -02903 119  A 1418.616  1.13:34:22 116   71.066
  48   6 09-S -02903 260  H 1387.469  1.13:44:34  92  121.827
                             Spolu               208 bodov
 
24.Jozef Olexik,Klin          N/U:12/ 4/ 3 R:-00:00:01
bydl:Klin           644.593km,P:    7 C:    3 B:  4667
  29   3 09-S -0999 2512  H 1417.519  1.13:34:44 112   73.604
  38   5 10-S -02904 270  H 1398.502  1.13:40:55 104   96.447
  59  10 10-S -02904 249  A 1378.121  1.13:47:44  84  149.746
  75   1 08-S -02906 198  H 1357.133  1.13:54:58   0  190.355
                             Spolu               300 bodov
 
25.Pavol Bandik,Klin          N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Klin           643.230km,P:   16 C:    9 B:  4340
  33   2 10-S -02904 1178 A 1408.996  1.13:36:31 108   83.756
  34   5 09-S -02904 1000 H 1408.893  1.13:36:33 108   86.294
                             Spolu               216 bodov
 
26.Janka + Milan Laššák,Klin  N/U: 5/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Klin           643.842km,P:   19 C:   20 B:  3436
  36   3 08-S -02904 714  A 1400.468  1.13:39:44 108   91.371
  56   5 10-CZ-0164 413   H 1382.575  1.13:45:41  84  142.132
                             Spolu               192 bodov
 
27.Jozef Meško,Zubrohlava     N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Bobrov         649.304km,P:   18 C:   35 B:  2796
  37   2 09-S -02908 901  A 1399.412  1.13:43:59 104   93.909
  44   5 08-S -02904 542  A 1391.117  1.13:46:45  96  111.675
                             Spolu               200 bodov
 
28.Jozef Florek,Zákamenné     N/U: 6/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Or.Lesná       626.083km,P:   22 C:   32 B:  2847
  39   6 05-CZ-0213 650   A 1396.779  1.13:28:14 104   98.985
  73   1 07-S -02903 212  H 1358.933  1.13:40:43  68  185.279
                             Spolu               172 bodov
 
29.Pavol Medvecký,Tvrdošín    N/U: 3/ 2/ 2 R:+00:00:03
bydl:Tvrdošín       652.190km,P:   20 C:   29 B:  3007
  41   2 09-S -02901 1017 A 1393.469  1.13:48:02 100  104.061
  57   3 08-S -02901 84   A 1379.323  1.13:52:50  84  144.670
                             Spolu               184 bodov
 
30.Jaroslav Papaj ml+st,Zubrohlava
                                     N/U:12/ 2/ 1 R: 00:00:00
bydl:Zubrohlava     645.290km,P:   37 C:   28 B:  3025
  42  12 10-S -02902 60   A 1393.113  1.13:43:12   0  106.599
  63   5 10-CZ-0312 547   H 1370.722  1.13:50:46  80  159.898
                             Spolu                80 bodov
 
31.František Tarčák,Klin      N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:12
bydl:Sihelné        636.277km,P:   33 C:   81 B:   386
  43   1 08-S -02904 1769 A 1391.936  1.13:37:07 100  109.137
                             Spolu               100 bodov
 
32.Vladimir Latus,Klin        N/U:10/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Or.Jasenica    643.314km,P:   35 C:   48 B:  1789
  49   4 08-S -03101 1479 H 1387.050  1.13:43:48  92  124.365
                             Spolu                92 bodov
 
33.Rudolf Jagnešák,Zubrohlava N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Zubrohlava     646.816km,P:   21 C:   34 B:  2799
  50   5 08-S -02904 163  A 1385.886  1.13:46:43  92  126.904
  60   1 09-S -02908 1007 H 1377.817  1.13:49:27  80  152.284
                             Spolu               172 bodov
 
34.Anton Klimčík,Zákamenné    N/U:10/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Zákamenné      633.595km,P:   34 C:   22 B:  3241
  51   6 10-S -02903 76   A 1385.563  1.13:37:17  92  129.442
                             Spolu                92 bodov
 
35.Stano Lešňovský,Zubrohlava N/U: 3/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Zubrohlava     646.250km,P:   36 C:   54 B:  1413
  52   1 10-PL-0439 7681  A 1385.069  1.13:46:35  88  131.980
                             Spolu                88 bodov
 
36.A.Lešňovsky ml.,Zubrohlava N/U: 4/ 2/ 2 R:+00:00:03
bydl:Zubrohlava     646.039km,P:   23 C:   10 B:  4173
  58   2 09-S -02908 102  A 1378.903  1.13:48:31  84  147.208
  78   3 10-S -02908 231  H 1352.017  1.13:57:50  64  197.970
                             Spolu               148 bodov
 
37.Vladimír Fačko,D.Kubín     N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Pokrývač       646.893km,P:   38 C:   55 B:  1402
  62   4 10-S -02907 1621 H 1372.232  1.13:51:25  80  157.360
                             Spolu                80 bodov
 
38.Štefan Ťapaj,Trstená       N/U: 8/ 2/ 2 R:+00:00:03
bydl:Vitanová       663.834km,P:   24 C:   12 B:  3911
  67   7 09-S -02906 1151 A 1364.557  1.14:06:29  76  170.051
  76   5 09-S -02906 1155 A 1355.593  1.14:09:42  64  192.893
                             Spolu               140 bodov
 
39.Peter Kurek,Zákamenné      N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Or.Lesná       623.118km,P:   39 C:   33 B:  2845
  72   3 10-S -02903 497  H 1359.431  1.13:38:22  68  182.741
                             Spolu                68 bodov